ÚVOD
Články a zprávy
Zprávy
Aktuality
Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Příslušníci Oddělení dopravní a pořádkové služby Vojenské policie v Táboře se již několikrát zúčastnili dopravně preventivních akcí, jejichž pořadatelem nebo dalším z přítomných subjektů bylo Centrum služeb pro silniční dopravu. V rámci spolupráce s krajským koordinátorem BESIP aktivně participují na přípravě a realizaci dětských dopravních soutěží.

V dubnu letošního roku se Vojenská policie Tábor podílela s Policií České republiky, celní správou kraje Vysočina, cizineckou policií a mobilními expertními jednotkami Centra služeb pro silniční dopravu na kontrole užitkových vozidel na D 1.

Po ukončení akce si zúčastněné složky vzájemně vyměnily své dosavadní zkušenosti v této problematice. Policie ČR velmi kladně hodnotí odborné semináře, které pořádá Centrum služeb pro silniční dopravu a na základě této informace velitelství Vojenské policie Tábor požádalo ředitele CSPSD pana Mgr. Dalibora Sadovského o uspořádání těchto seminářů a workshopů pro příslušníky Oddělení dopravní a pořádkové služby. Současně náčelník Oddělení koordinace policejního výkonu major Ing. Zsolt Szendi nabídl ukázku činnosti Vojenské autoškoly v Bechyni.

Vedení CSPSD rozšíření vzájemné spolupráce v tomto směru vítá a věří, že odborná podpora dalších složek přispěje ke sjednocování kontrolních postupů a plně profesionálnímu a účinnému výkonu v oblasti kontrolních činností.

Kategorie zpráv a informací

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Podvody stále v oblibě

Od února do května tohoto roku jsme při silničních kontrolách odhalili tolik nelegálně upravených…

Karty tachografu pro účely školení

Ministerstvo dopravy, Státní tiskárna cenin a Centrum služeb pro silniční dopravu mají nově…

Dokončení oprav budovy na dětském dopravním hřišti v Kroměříži

Za finančního přispění z dotačního programu Zlínského kraje na Výstavbu a obnovu dětských…

Uzavření STK Trutnov dne 10.3.2022

Centrum služeb pro silniční dopravu nerealizuje v STK, na adrese Mladobucká 483, Trutnov, pouze…