ÚVOD
Články a zprávy
Zprávy
Aktuality
Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Příslušníci Oddělení dopravní a pořádkové služby Vojenské policie v Táboře se již několikrát zúčastnili dopravně preventivních akcí, jejichž pořadatelem nebo dalším z přítomných subjektů bylo Centrum služeb pro silniční dopravu. V rámci spolupráce s krajským koordinátorem BESIP aktivně participují na přípravě a realizaci dětských dopravních soutěží.

V dubnu letošního roku se Vojenská policie Tábor podílela s Policií České republiky, celní správou kraje Vysočina, cizineckou policií a mobilními expertními jednotkami Centra služeb pro silniční dopravu na kontrole užitkových vozidel na D 1.

Po ukončení akce si zúčastněné složky vzájemně vyměnily své dosavadní zkušenosti v této problematice. Policie ČR velmi kladně hodnotí odborné semináře, které pořádá Centrum služeb pro silniční dopravu a na základě této informace velitelství Vojenské policie Tábor požádalo ředitele CSPSD pana Mgr. Dalibora Sadovského o uspořádání těchto seminářů a workshopů pro příslušníky Oddělení dopravní a pořádkové služby. Současně náčelník Oddělení koordinace policejního výkonu major Ing. Zsolt Szendi nabídl ukázku činnosti Vojenské autoškoly v Bechyni.

Vedení CSPSD rozšíření vzájemné spolupráce v tomto směru vítá a věří, že odborná podpora dalších složek přispěje ke sjednocování kontrolních postupů a plně profesionálnímu a účinnému výkonu v oblasti kontrolních činností.

Kategorie zpráv a informací

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Aktivity BESIP podporované Zlínským krajem

I přes různé komplikace v podobě pandemie Covid-19 v roce 2020 Centrum služeb pro silniční dopravu…

ADR 2021

Dohoda ADR je v pravidelných dvouletých intervalech aktualizována. V platnost vstupuje vždy k 1.…

Simultánní kontrolní akce v oblasti ADR (SEA)

Současná krize spojená s COVID-19 si vyžádala zrušení organizace tzv. akcí ACE (mezinárodní…

Dálková komunikace s tachografy

Znáte DSRC? Vyhrazená komunikace krátkého dosahu (Dedicated Short Range Communication), jak se…