ÚVOD
Články a zprávy
Zprávy
Aktuality
Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Rozšíření spolupráce s Vojenskou policií v Táboře

Příslušníci Oddělení dopravní a pořádkové služby Vojenské policie v Táboře se již několikrát zúčastnili dopravně preventivních akcí, jejichž pořadatelem nebo dalším z přítomných subjektů bylo Centrum služeb pro silniční dopravu. V rámci spolupráce s krajským koordinátorem BESIP aktivně participují na přípravě a realizaci dětských dopravních soutěží.

V dubnu letošního roku se Vojenská policie Tábor podílela s Policií České republiky, celní správou kraje Vysočina, cizineckou policií a mobilními expertními jednotkami Centra služeb pro silniční dopravu na kontrole užitkových vozidel na D 1.

Po ukončení akce si zúčastněné složky vzájemně vyměnily své dosavadní zkušenosti v této problematice. Policie ČR velmi kladně hodnotí odborné semináře, které pořádá Centrum služeb pro silniční dopravu a na základě této informace velitelství Vojenské policie Tábor požádalo ředitele CSPSD pana Mgr. Dalibora Sadovského o uspořádání těchto seminářů a workshopů pro příslušníky Oddělení dopravní a pořádkové služby. Současně náčelník Oddělení koordinace policejního výkonu major Ing. Zsolt Szendi nabídl ukázku činnosti Vojenské autoškoly v Bechyni.

Vedení CSPSD rozšíření vzájemné spolupráce v tomto směru vítá a věří, že odborná podpora dalších složek přispěje ke sjednocování kontrolních postupů a plně profesionálnímu a účinnému výkonu v oblasti kontrolních činností.

Kategorie zpráv a informací

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Tři v jednom

V jednom dni, na jednom kontrolním stanovišti, jeden kontrolor, tři zjištěné manipulace s…

Státní odborný dozor kontroluje také neporušenost tachografů

Tachograf ve vozidle je dlouhodobě považován za klíčový prvek k zajištění věrohodných záznamů dob…

Společná kontrola vysílání pracovníků

Na základě zavedené spolupráce se zahraničními kontrolními orgány proběhly poblíž hraničních…

Nové plomby tachografu

Naši kontroloři, kteří jsou pověřeni výkonem státního odborného dozoru v silniční dopravě, mohou…