ÚVOD
Články a zprávy
Zprávy
Aktuality
Ukázka vojenské techniky v Jindřichově Hradci

Ukázka vojenské techniky v Jindřichově Hradci

Centrum služeb pro silniční dopravu dlouhodobě spolupracuje s Vojenskou policií při různých dopravně bezpečnostních akcích. Součástí předpokládaného rozšíření spolupráce v oblasti vzdělávání byla ukázka vojenské techniky a výcviku právě pro pracovníky oddělení vzdělávání CSPSD. Zprávu o průběhu poslal vedoucí tohoto oddělení, pan Petr Malinský, DiS.:

V pátek 17. července 2015 se pracovníci Centra služeb pro silniční dopravu společně se zkušebními komisaři z Pardubic, Jindřichova Hradce a Moravské Třebové zúčastnili ve vojenském prostoru v Jindřichově Hradci ukázky vojenské techniky, používané pro jízdu přes různé umělé i přírodní překážky v terénu (okopy průjezdné popředu i pozadu, boční náklony, betonové překážky, prudké stoupání i klesání a jiné nerovnosti).

Všichni přítomní měli možnost porovnávat výcvikové metody, vyměnit si zkušenosti s výukovými a instruktážními pokyny. Bonusem byla prohlídka vozidla Pandur, se kterým účastníci tohoto workshopu také absolvovali po místní trati okružní jízdu.

Velké poděkování za ukázky techniky a praktické provedení jízd patří instruktorům vojenské policie Vojenského velitelství Tábor, kteří jako lektoři výcviku a vojenští zkušební komisaři s velkou dávkou trpělivosti se zúčastněnými absolvovali trať a předávali jim poznatky ze své praxe. 

Kategorie zpráv a informací

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Na co dohlížíme, když cestujete...

Málokdy se ve svém životě dostáváme tak blízko nebezpečí, jako v případě cestování po silnicích.…

Pravidelné společné kontrolní akce s BALM

Centrum služeb pro silniční dopravu a německý Bundesamt für Logistik un Mobilität prohlubují…

CSPSD se transformuje na INSID

Ve středu 29. května uspořádalo Ministerstvo dopravy setkání s novináři, na kterém ministr dopravy…

Autobusem na letní dovolenou

Těsně před začátkem turistické sezóny se mění některé podmínky pro řidiče v příležitostné osobní…