ÚVOD
Články a zprávy
Zprávy
Aktuality
Ukázka vojenské techniky v Jindřichově Hradci

Ukázka vojenské techniky v Jindřichově Hradci

Centrum služeb pro silniční dopravu dlouhodobě spolupracuje s Vojenskou policií při různých dopravně bezpečnostních akcích. Součástí předpokládaného rozšíření spolupráce v oblasti vzdělávání byla ukázka vojenské techniky a výcviku právě pro pracovníky oddělení vzdělávání CSPSD. Zprávu o průběhu poslal vedoucí tohoto oddělení, pan Petr Malinský, DiS.:

V pátek 17. července 2015 se pracovníci Centra služeb pro silniční dopravu společně se zkušebními komisaři z Pardubic, Jindřichova Hradce a Moravské Třebové zúčastnili ve vojenském prostoru v Jindřichově Hradci ukázky vojenské techniky, používané pro jízdu přes různé umělé i přírodní překážky v terénu (okopy průjezdné popředu i pozadu, boční náklony, betonové překážky, prudké stoupání i klesání a jiné nerovnosti).

Všichni přítomní měli možnost porovnávat výcvikové metody, vyměnit si zkušenosti s výukovými a instruktážními pokyny. Bonusem byla prohlídka vozidla Pandur, se kterým účastníci tohoto workshopu také absolvovali po místní trati okružní jízdu.

Velké poděkování za ukázky techniky a praktické provedení jízd patří instruktorům vojenské policie Vojenského velitelství Tábor, kteří jako lektoři výcviku a vojenští zkušební komisaři s velkou dávkou trpělivosti se zúčastněnými absolvovali trať a předávali jim poznatky ze své praxe. 

Kategorie zpráv a informací

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Karty tachografu pro účely školení

Ministerstvo dopravy, Státní tiskárna cenin a Centrum služeb pro silniční dopravu mají nově…

Dokončení oprav budovy na dětském dopravním hřišti v Kroměříži

Za finančního přispění z dotačního programu Zlínského kraje na Výstavbu a obnovu dětských…

Uzavření STK Trutnov dne 10.3.2022

Centrum služeb pro silniční dopravu nerealizuje v STK, na adrese Mladobucká 483, Trutnov, pouze…

Jak správně přes hranice

Povinné záznamy v tachografu nebo na záznamových listech nejsou úplnou novinkou. Přesto nebude…