ÚVOD
Školení a zkoušky
Školení a zkoušky
Informační systém technických prohlídek

Informační systém technických prohlídek

Kurz uživatelů Informačního systému technických prohlídek

Kurz uživatelů Informační systému technických prohlídek dle §48 a) zák. 56/2001 Sb. je nyní nutný pro všechny kontrolní techniky i včetně techniků s omezením k provádění technických prohlídek na měření emisí vozidel, kteří budou absolvovat praktické zkoušky, protože budou prováděny v tomto prostředí.

Cena školení je 800 Kč mimo STK Trutnov, kde je za 640 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Způsob platby je zálohovou fakturou

V případě pořádání kurzu na přání (v jiném místě konání, pro malý počet účastníků apod.) je cena školení kalkulována individuálně.

Základní informace:

Během půldenního školení se seznámíte ve smyslu § 48a zákona č. 56/2001 Sb. s přístupem do informačního systému stanic technických prohlídek - IS-TP, s jeho obsluhou pro jednotlivé role uživatelů a pravidly ochrany důvěrných dat v něm obsažených. Po absolvování školení obdržíte Osvědčení obsluhy informačního systému stanic technické kontroly a přihlašovací údaje. Aktivace Vašeho přístupu do systému bude provedena po schválení Ministerstvem dopravy.

Termíny a místa školení:

Datum konání Místo Stav Cena v Kč s DPH
17.2.2023 (přesunutí termínu z  3.2. a 10.03.2023) Přerov, MOTOR expert, s.r.o., ul. 9. května 3169/ 90B, Přerov Příjem přihlášek je uzavřen 800,00
12.05.2023 Přerov, MOTOR expert, s.r.o., ul. 9. května 3169/ 90B, Přerov VOLNO
18.08.2023 Přerov, MOTOR expert, s.r.o., ul. 9. května 3169/ 90B, Přerov VOLNO
03.11.2023 Přerov, MOTOR expert, s.r.o., ul. 9. května 3169/ 90B, Přerov VOLNO

 Přesná adresa místa konání prezenčního školení a případné upřesnění začátku školení Vám bude sděleno při potvrzení objednávky. 

Předregistrace do IS TP:

Pro vydání osvědčení obsluhy IS TP musíte mít před kurzem vydanou ověřenou elektronickou identifikaci podporovanou IS TP (např. e-identitu "NIA AD" viz  https://www.eidentita.cz/). Po přihlášení na https://istp.mdcr.cz/ vyplníte záložku "Žádost o registraci" na základě které Vám bude vystaveno osvědčení.

Pro účast při výuce na dálku prostřednictvím on-line technologií je nutno mít k dispozici prostory, kde nebudete rušeni, počítač s dostatečně rychlým internetovým připojením pro videohovory, funkční kameru zapnutou během celé výuky, mikrofon a sluchátka nebo reproduktor nebo případně jiné zařízení s obdobnými funkcemi. Školení provádíme zpravidla přes aplikaci Microsoft Teams, ke které je možno se připojit i prostřednictvím většiny webových prohlížečů. Několik dnů před vlastním školením Vám můžeme umožnit zkušební připojení formou videokonference. 

Minimální počet pro otevření kurzu je 10 účastníků. Kurzy trvají zhruba 6 vyučovacích hodin.

Pokud máte zájem se tohoto kurzu zúčastnit a není vypsaný vhodný termín, kontaktujte nás a my při větším počtu účastníků otevřeme nový termín.

K zařazení na školení jsou potřebné tyto doklady:

Kontakt: Centrum služeb pro silniční dopravu s.p.o.
nábř. L. Svobody 1222/ 12, 110 15 Praha 1

Alena Mašatová
e-mail: kurzy.sme@cspsd.cz
tel.: 225 131 711, 770 125 650

PRO PARTNERY A ZAMĚSTNANCE

Ocenění Spolehlivá firma

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Tři v jednom

V jednom dni, na jednom kontrolním stanovišti, jeden kontrolor, tři zjištěné manipulace s…

Státní odborný dozor kontroluje také neporušenost tachografů

Tachograf ve vozidle je dlouhodobě považován za klíčový prvek k zajištění věrohodných záznamů dob…

Společná kontrola vysílání pracovníků

Na základě zavedené spolupráce se zahraničními kontrolními orgány proběhly poblíž hraničních…

Nové plomby tachografu

Naši kontroloři, kteří jsou pověřeni výkonem státního odborného dozoru v silniční dopravě, mohou…